motan colortronic

Rootline
motanNews#16
Müşteri projelerimiz, ürün geliştirmeleri ve motan'ın kendisi hakkında daha çok bilgi edinin!
Daha fazla bilgi
Mükemmel granül nakli
Tasarımı yenilenen METRO G ile granül naklinde en yüksek esnekliği yakalayacaksınız. Yeni ve daha güçlü pnömatik valf ve daha da geliştirilen kapak contası sayesinde daha yüksek vakum halinde de artık güvenli ve sorunsuz çalışma mümkün olmaktadır.
Daha fazla bilgi
METROCONNECT U/C - manuel madde dağıtım sistemi
Granül nakli için RFID teknolojisi.Boru çapı 45, 50 ve 60 mm olan mevcut motan kaplin tezgâhları (veya yabancı ürünler) için donanım iyileştirme (Retrofit) olarak da uygundur. Yoğun aşındırıcı maddeler için şimdi NITRO C sertleştirilmiş paslanmaz çelikten dağıtma borularıyla!
Daha fazla bilgi
mo’ya sor.
Malzeme yönetimi alanında uzman köşemizde plastik imalatı ve plastik işleme ile ilgili çok sayıda sorunun cevabını bulabilirsiniz.
Daha fazla bilgi
Sürdürülebilir madde yönetimi
Kaynakların korunması, enerji verimliliği, madde geri dönüşümü, ürün ömrü yönetimi ve çevre uyumluluğu günümüzde herkesi ilgilendiren konulardır. motan da buna katkı sağlamaktadır: sadece ürünlerimizi geliştirme ve inovasyon konularında değil, ayrıca zengin ağımız ve ortaklıklarımız sayesinde de. Daha fazla bilgi edinin.
Daha fazla bilgi
motan biziz. Biz bir aile şirketiyiz.
motan olarak plastik işleme sektöründe geliştirme, pazarlama, üretim ve yönetim konularında uzmanlık gerektiren görevler ve özel meslek perspektifleri ve meslek içi eğitim olanakları sunuyoruz. Şimdi başvurunuzu yapın!
Daha fazla bilgi
motan swallowÜber motan motan worldwideStandorte